Government of Saskatchewan
Monday, March 18, 2019
Publications Centre
Publications Centre
MY Account | View Cart





OC 113/2018 - Teachers’ Superannuation Commission Membership Changes (Minister of Education)
Description:

Title: Teachers’ Superannuation Commission Membership Changes

Minister: Minister of Education

Summary:

Person Address Term
Cancel
Michael Gatin Prince Albert expired
Appoint
Rob Lehne Warman 5 years from OC date
Reappoint
Doug Schell Regina 5 years from OC date
Confirm
Derwyn Crozier-Smith, Chairperson Saskatoon May 18, 2021
Clint Repski Balgonie September 11, 2018
Murray Wall Watrous September 4, 2019
Dustin Antonini Regina September 23, 2020
Laurel Irving Piot Saskatoon April 27, 2022
Doug Schell Regina December 5, 2017
Rob Lehne Warman 5 years from OC date

See: The Teachers Superannuation and Disability Benefits Act, section 4





Related Products

These publications are related to the currently selected product as determined by the agency cataloguing the document:


May We Suggest...

The following are some but certainly not all products related to the currently displayed product: