Government of Saskatchewan
Monday, March 25, 2019
Publications Centre
Publications Centre
MY Account | View Cart





OC 475/2009 - Saskatchewan Pension Plan Board of Trustees Membership Changes (Minister of Finance)
Description:

Title: Saskatchewan Pension Plan Board of Trustees Membership Changes

Minister: Minister of Finance

Summary: Further to Your Honour’s Order 495/2008 (July 24, 2003), orders the following changes to the Saskatchewan Pension Plan Board of Trustees:

Person Address Term
Cancel
Gloria Blanchard Regina expired
Owen Sebastian Shaunavon expired
Meghan McCreary Regina expired
Appoint
Patricia Weir Prince Albert May 31, 2011
Warren Wagner Deer Valley May 31, 2011
Carol Kraft Regina May 31, 2011
Confirm
Robert J. Devrome, Chairperson Saskatoon May 31, 2010
Timothy W. Calibaba Fort Qu’Appelle May 31, 2010
Carol Kraft Regina May 31, 2011
Warren Wagner Deer Valley May 31, 2011
Patricia Weir Prince Albert May 31, 2011


See: The Saskatchewan Pension Plan Act, section 4





Related Products

These publications are related to the currently selected product as determined by the agency cataloguing the document:


May We Suggest...

The following are some but certainly not all products related to the currently displayed product: